Kas atsakingas už vairuotojų genocidą?

Konstitucinis Teismas pripažino, kad Vyriausybės 2019 m. spalio 16 d. nutarimas ,,Dėl Komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ pagal priėmimo tvarką prieštarauja Konstitucijai. Konstitucinis Teismas konstatavo, kad skubos tvarka teikiant derinti suinteresuotoms institucijoms, Vyriausybės nutarimo projektą dėl koeficiento 1,5 nustatymo, nepaisyta Vyriausybės darbo reglamento. Tada 1,3 dydžio koeficientas nuo 2020-ųjų metų sausio 1 d. buvo padidintas iki 1,65.

Tie Seimo nariai, kurie ,,Dėl komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų taisyklių pakeitimo“ kreipėsi į Konstitucinį Teismą, yra atsakingi už darbuotojų genocidą – jų išvarymą duonos ieškoti svetur, socialinių garantijų ir pensijų mažinimą.

Atlyginimo mažinimas didžiausiame finansinio šešėlio, bet didžiausią pelną generuojančiame sektoriuje,  prilygsta nusikaltimui, kuris turės labai dideles neigiamas pasekmes. Tokie Seimo narių sprendimai yra užsistovėjusios stagnacijos išraiška ir transporto sektoriaus darbuotojų trūkumo pasekmė.

Daugiau:

https://www.lrkt.lt/lt/apie-teisma/naujienos/1331/vyriausybes-nutarimas-kuriuo-padidintas-komandiruociu-kompensaciju-apskaiciavimo-koeficientas-pagal-priemimo-tvarka-priestarauja-konstitucijai-ir-istatymams:352?fbclid=IwAR2TCw2fU_GBKZXs3h0hZYjM9p12Qwl2EF-GwZ6u6PYW54TznXuWRSJrbXg

Dalinkitės:
Facebook
El. paštu

Skaitykite kitas naujienas